Infortunate  senex – nieszczęśliwy starcze!

Będę tak do Ciebie mówić, bo jestem w tym samym wieku starości co Ty!  Może nawet wiesz skąd ta parafraza! Nasze drogi w tym samym czasie krzyżowały się na Szewskiej 37 (ja tam  bywałem często) i Placu Nankiera.  A zatem Jacku – będziemy drwić, śmiać się i kpić zawsze. Nie z ofiar smoleńskich, tylko z Was. To Twoi Polityczni Przyjaciele przekroczyli granicę człowieczeństwa. A teraz Ty jeszcze nieudolnie manipulujesz wprowadzając ludzi w błąd. I dlatego trzeba z Was drwić, śmiać się i kpić, bo tylko na to  zasługujesz Ty i Twoja prawicowa opcja. A poniżej cała  litania w punktach.  Przeczytaj,  to się dowiesz z czego drwią Polacy!

Z ludzi, którzy nie odróżniają faktów od narracji o nich, bo nikt nie znieważa ofiar ze Smoleńska, kwestionujemy jedynie sposób Waszej narracji o smoleńskich ofiarach i dlatego z Waszej narracji będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z sytuacji, w której jedna ofiara pozostawia dwie wdowy i każda z nich wielokrotnie otrzymuje wielomilionowe odszkodowanie, z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z telenoweli smoleńskiej, która ciągnęła się przez 8 lat i była trampoliną polityczną dla osób, których kariera i wielkie zaangażowanie społeczne opiera się na jedynej kwalifikacji utraty osoby bliskiej czyli członkostwie w tzw. „rodzinie smoleńskiej” – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z dochodzenia do prawdy, która jest już tuż, tuż i już blisko i coraz bliżej od 2010 roku i nie można do niej dojść – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z dochodzenia do prawdy z podestu, który wygląda jak mały stół pingpongowy oraz na drabinie, bo im więcej drabiny i szczebli, tym więcej prawdy? – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z obwieszania się hasłem „Bóg.Honor.Ojczyzna.”  wszędzie tam gdzie tak naprawdę jest materialny przekręt, prymitywizm i sobiepaństwo – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z nieudolnych pomników prezydenta Lecha Kaczyńskiego robiących z niego potworka – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z ludzi nierozumiejących na czym polega składanie ofiar po katastrofie i nie doceniających pracy Ewy Kopacz, która została z toną mielonego i poszarpanego mięsa (bo tak wyglądają resztki ofiar) i odzyskała z tego wraz z rosyjskimi specjalistami większość ciał – z tych przemądrzałych tchórzy, którzy wtedy bali się, a teraz atakują – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z przypisywania niektórym powojennym bandziorom napadającym na ludność cywilną wsi Wielkiego Niezłomnego Patriotyzmu i wkładania ich do jednego worka z Bohaterami Tamtych Dni, co obraża bohaterów a promuje bandziorów – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z Waszych prawicowych parówek termobarycznych,  które spowodowały wybuch, wielu bomb podłożonych w powietrzu, pancernej brzozy na żelaznym wysięgniku, rozpuszczonej mgły, bomby która z ogona przefrunęła na skrzydło i innych rewelacyjnych prawicowych teorii (a jest ich ponad 20) – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z  ludzi, którzy nie rozumieją, że katastrofy zdarzają się i nie potrafią z tego wyciągnąć żadnych wniosków,  czego najlepszym przykładem było przeładowanie samolotu i obejście wszelkich procedur w trakcie pobytu Beaty Szydło w Londynie, a katastrofie zapobiegł dzięki przytomnej postawie Niezłomny Pilot, z takich łamiących procedury zadufanych w sobie Polaczków, którzy praktykując tupolewizm i tumiwisizm – jak lemingi włazili do samolotu – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z ludzi którzy nie rozumieją, że w samym 2010 roku co 10 dni w Polsce na polskich drogach zginął Tupolew – czyli 100 osób.  Żadna z nich nie została pochowana z tak wielkimi honorami i żadna nie przyniosła tylu finansowych korzyści rodzinom. A często zginęli z powodu tego, że Prawicowi Politycy i Ty Jacku, blokowaliście budowy dróg i autostrad, żeby nie jeździli nimi z północy na południe i z Zachodu na Wschód wrogowie Polski. Ofiarom to życia nie przywróci, rodzinom nie ukoi bólu, ale z Was i Waszych argumentów – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z osób, które krzyczały o zamachu dopóki towarzystwa ubezpieczeniowe nie zagroziły, że jeśli jest zamach, to nie wypłacą żadnych świadczeń związanych z polisami ubezpieczeniowymi, bo wówczas  za zamachy towarzystwa ubezpieczeniowe nie odpowiadały a jedynie za wypadki, a z krzykaczy co dla forsy zmienili zdanie – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Ze szczucia urzędników na ludzi przedsiębiorczych i gnębienia przedsiębiorców, aż zgodzą się na kary umowne, bo prawica nie ma pieniędzy na trwonienie, z takich podłych działań inspirowanych przez Wasze Państwo Prawicowe – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z wydobywania z ludzi najgorszych podłych i prymitywnych instynktów, gdy donosicielstwo i pomówienie staje się Państwowym Patriotyzmem, a donosicielom się płaci  – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z Waszej Mowy Nienawiści, palenia i bicia kukieł Żyda przez podjudzane dzieci, z wieszania portretów posłów na szubienicach, pokrzykiwania, że trzeba posłów opozycji golić na łyso i przeklinać – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z Waszych Katolickich Patriotów, którzy zabobony chcą zrobić cezurą ustalającą przynależność do Państwa Polskiego, a brak zgody na katolicyzm ma pozbawiać obywatelstwa –  z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z Rządu, który w XXI wieku zamiast przeciwdziałać siłom przyrody i katastrofom – modli się w Sejmie a zdrowie obywateli powierza Matce Boskiej zamiast sprawnej Służbie Zdrowia – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z hopsów i tańców rządowych w rytm kościelnych pieśni i padania na kolana przed malowaną deską w Klasztorze, podczas gdy głosicie „wstawanie z kolan” – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z ludzi, którzy z powodu alkoholu mają podpuchnięte oczy, głębokie zmarszczki, popękane naczynka i zaczerwienioną od alkoholu twarz, a usiłują pokazywać siebie jako przykłady patriotyzmu i moralności – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z Waszego Prawicowego prostactwa, zasłaniania posła J.K., gdy ktoś usiłuje przekazać dokumenty – z  tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z ludzi, którzy robią sobie kolejne ekshumacje po to, żeby udowodnić tezę o zamachu, tak jakby trzy nogi w jednej trumnie mogły to udowodnić i  sami narażają się na śmieszność – z  tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z ludzi którzy pyskowali, że po dojściu do władzy w ciągu miesiąca sprowadzą wrak, a nie są w stanie niczego zrobić, bo opinia światowa popiera stanowisko Rosjan. Skoro był zamach – to trzeba tak długo badać ten wrak, aż się ten zamach znajdzie we wraku i udowodni, z Waszego zagmatwania – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z ludzi, którzy robią z siebie pośmiewisko w całej Europie przegrywając 27 do 1 wybór Donalda Tuska tylko po to, żeby usiłować realizować fobie posła K. – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Z ludzi, którzy współpodejmują decyzję o koronacji żydowskiego obrzezanego Boga na Króla Polski, a przy okazji popadają w konflikt z Izraelem z powodu narracji o ofiarach Holocaustu – z tego będziemy drwić, śmiać się i kpić!

Et cetera…

Z czego jeszcze będziemy drwić, śmiać się i kpić?

Z Twojego listu otwartego do Grzegorza – drogi Jacku. Bo listę Waszych negatywnych osiągnięć  można ciągnąć do 100 punktów co najmniej.  A i tak trudno byłoby wyliczyć wszystko z czego powinno się kpić, śmiać i drwić. Ale wmawianie komukolwiek, że jest to obraza osób,  które zginęły w Smoleńsku z powodu głupoty pilotów nie reagujących przez 20 sekund na pull up jest podłą bezczelnością. To Ty Jacku i Twoja Zjednoczona Prawica swoim działaniem obrażacie godność człowieka, logikę i rozum ludzki.

Ja  życzę Ci infortunate senex,  żebyś żył 100 lat i przez następne 4 dekady mógł się zastanowić nad zmianą swojej postawy.  Wszyscy rozumiemy ból po utracie osoby bliskiej, bo prawie każdy kogoś stracił. Ale mało kto rozumie Twoją zgorzkniałą postawę i nienawiść tzw. rodzin smoleńskich.  Tak więc, żyj sobie Jacusiu i pracuj nad swoją postawą. Postaraj się zrozumieć  o czym mówi Klaudia Jachira, która nie boi się. Ma tę cywilną odwagę, żeby z tego o czym napisałem – drwić, śmiać się i kpić!

A mnie możesz życzyć, żebym zdechł jak najprędzej, bo w Twoim kraju, rządzonym  przez Twoja  Prawicę żyć się raczej nie chce. Więc czy kilka miesięcy jeszcze czy kilkadziesiąt – i tak już z górki. A Wasz smog dopełni reszty. Tyle, że  w przeciwieństwie do takich jak Ty, ja się tego absolutnie nie boję. Twoja Dusza pójdzie do Twojego nieba śpiewać hosanny z Lechem Kaczyńskim, a moje niebo wygląda jak  Woodstock…

Zostaw komentarz, daj like, podaj dalej….
(zdjęcia portal gazeta)

Share: