Szybkimi krokami nadchodzi całkowity zakaz aborcji.

Jakie efekty daje całkowity zakaz aborcji? Poniżej rzeczowa informacja, co w praktyce oznacza katolicka klauzula sumienia profesora Chazana, lub inaczej ortodoksyjny katolicyzm. Ponoć Jezus mówił:  „Cokolwiek uczyniliście jednemu z tych braci moich najmniejszychMnieście uczynili” (Mt 25,40). Ale czy ktoś z ortodoksyjnych katolików czytał kiedykolwiek Biblię  i Nowy Testament?

Co zmieni całkowity zakaz aborcji?

Całkowity zakaz aborcji zamieni życie wielu kobiet w piekło. W Imię Miłościwego Serca Jezusowego będą skazywane na męki, tortury, ból oraz skazę psychiczną na zawsze. Na zdjęciu obok typowe „dziecko” profesora Chazana. Zgodnie z przekonaniami katolickimi Pana Profesora Chazana, nawet wiedząc od początku ciąży, że tak wygląda płód – należy ciążę donosić i urodzić. W przypadku wodogłowia i nienaturalnej wielkości głowy płodu rodząca ma się rozerwać. Bo cięcie cesarskie jest „nie po bożemu”  Później może sobie zdychać razem z płodem. Ale płód zostanie ochrzczony, a zmarła kobieta otrzyma prawdziwy katolicki pochówek., Tak zadecydował sam Prawdziwy Polak Pan Prezes Jarosław Kaczyński.  „Będziemy dążyli do tego, by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię.”

Całkowity zakaz aborcji to nie ideologia tylko urodzone potworki.

Obok widzimy na zdjęciu prawdziwego wdzięcznego Panu Bogu wyznawcę Miłościwego Serca Jezusowego.

Tak właśnie chcą i zamierzają zrobić katolicy. Zapomnieli że całkowity zakaz aborcji krzywdzi. (Mt 25.40) Jakim prawem tak chcą zrobić? Bo Bóg tak chce. Czyli Miłościwe Serca Jezusowe chce żeby kobiety cierpiały a  urodzone „creatura divina” zdychały w męczarniach. Zdychały, bo eutanazji Serce Jezusowe też nie chce. Zdychajcie w bólu rodzące kobiety i dzieci potworki zgodnie z wolą Pana Prezesa Kaczyńskiego i Pana Profesora Bogdana Chazana.  W imię Miłościwego Serca Jezusowego.  Bóg Wam Zapłać  i nie zapomnijcie być wdzięcznymi katolikom za zdychanie w męczarniach! Oni tylko wykonują wolę Pana. Ale w Niebie będzie Wam fajnie, a Pan doceni Wasze poświęcenie. Halleluja i do przodu!

Na zdjęciach materiał z Tygodnika NIE oraz //aventureirododesconhecido.blogspot.com
Jeśli chcesz przestrzec innych, podaj dalej

Share: