Pan Jacek Sasin wypowiedział się o TVN i TVP i znowu błysnął inteligencją.

A oto wiekopomne słowa: Myślę, że TVN mogłoby się uczyć obiektywizmu od TVP.”
Tę myśl wypowiedziała potęga intelektu polskiego i partyjnej poprawności –  Jacek Sasin. Pan Jacek Sasin, pełni od 2018 okresowo jeszcze funkcję sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i jest przewodniczącym Komitetu Stałego Rady Ministrów.

Jacek Sasin Wielki i Warszawa Wielka

Pan Jacek Sasin to nie tylko sprawy telewizji: TVN i TVP! Zasłynął bowiem Jacuś czymś innym był. Wielkim projektem wielkiej Warszawy.   Stolica miała być 5 razy większa. Z 1,7 mln mieszkańców na 517 km2 miało być 2,6 mln na 2450 km2. Cóż za wizja, rozmach i potęga!

Z jakąż dumą chciał Jacuś opowiadać, że dzięki jego inteligencji Warszawa będzie 25 razy większa niż Paryż,  5 razy większa od Budapesztu, Pragi i Wiednia, oraz 3 razy większa od Berlina i Nowego Jorku! Tylko z Moskwą się nie udało, ale to dla formacji pana Jacusia punkt odniesienia niedościgły. Wszystko co jest kojarzyć się musi z Rosją. Dlatego skromne 2450 km2 nowej Warszawy przy 2511km2 Moskwy dałoby tylko 97,57% powierzchni Moskwy. Ale zawsze Jacuś mógłby się chwalić, że dzięki niemu Stolica Polski tylko o 2,43% gorsza niż stolica Federacji Rosyjskiej.
A podkreślić trzeba, że Warszawa za PełO to aż 79,41% gorsza, i jeszcze pod okupacją Hanki!
Za  ś.p. Nieboszczyka Prezydenta Polski i Warszawy  nota bene – także samo było. Nie dbał, oj nie dbał były Prezydent o to, żeby była Warszawa Wielka jak Moskwa!

Pan Jacuś Wallenrodem Konradem w  PiS-ie!

Tak Jacuś to istny bohater nardowy jak Konrad Wallenrod. Jak nikomu udało się Jacuśowi Sasinowi zintegrować samorządowe środowisko. Po tym jak swój sen o potędze opowiedział, to samorządy marą nocną i horrorem to ogłosiły. Kto żyw i z jakiej nie bądź partii rozumnej – szeregi zwarł. I przegłosowali Radni Gmin Podwarszawskich, że nic z tego: Nie bedzie niczego ze snu Jackowego!  I wyszło o wiele lepiej niż w Brukseli, bo nie 27:1 a 32:0. Nikt tego nie chciał. A Jacusiowi ostał się jeno sznur, czyli No plik w komputerze i niemała porcja wstydu! Chociaż, o to ostatnie – chyba Jacusia, Kochanego Sekretarza podejrzewać trudno… 

Panie Jacusiu, Sekretarzu Kochany!

TVN tak się może uczyć obiektywizmu od TVP,
jak
Polacy od Pana inteligentnego wyglądu
oraz inteligentnych projektów.

No to już teraz Pan z pewnością wie
czego od Pana uczyć można się!

Podziękowania dla fotografów:
Obrazek główny: fot. R. Dawid
Jan Bielecki East News
Bankier pl
wp waidomości

Share: