Pan Ks. Paweł Murziński na pewno zna się na kobietach.

To wie, że im w spodniach chodzić nie wolno. Jest przecież  doktorem teologii i pełni funkcję kapelana Hospicjum „Dom Opatrzności Bożej” w Białymstoku. A ponadto jest rezydentem Parafii pw. Matki Bożej Fatimskiej. A parafia w samym sercu Białegostoku, przy ul. Kraszewskiego 15b czyli centralnie bardzo. Odprawia również Msze Święte w Archidiecezji Białostockiej. Najprawdopodobniej Matka Boska Fatimska w spodniach nie chodziła.  A że  Ks. dr Paweł Murziński kapłanem parafii pod takim wezwaniem jest, to na pewno też się zna na kobietach…

Pan Ks. dr Paweł Murziński Powszechnego Kościoła Katolickiego przed spodniami kobiet broni…

W trakcie jednej z mszy przytoczył albowiem mądre słowa z Deutermonium czyli piątej księgi niekatolickiego Pięcioksiągu Mojżeszowego. Księga Powtórzonego Prawa Izraela (Pwt 22, 5) mówi:  Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety; gdyż każdy, kto tak postępuje, obrzydły jest dla Pana, Boga swego.

A ponieważ pan Ks. Paweł Murziński zna się na kobietach oraz ich spodniach to temat eksploruje, a poniżej fragment kazania o kobiecym stroju.

Ksiądz naucza, jak powinny ubierać się kobiety

Ten ksiądz naucza, jak powinny ubierać się kobiety…

Posted by Radio ZET on Thursday, 17 May 2018

Jakby Pan Ks. Paweł Murziński się nie znał na kobietach to by nie głosił kazań.

Bardzo mądre jest pouczenie Pana Księdza Doktora.
To wy Kobiety w Spodniach współwinne jesteście grzechowi pożądania. Bo porządne Kobiety się nie stroją, a już szczególnie pod spódnicą się nie muszą stroić, bo co tam mają to każdy mąż wie i my też wiemy – przynajmniej od czasów Pani Dulskiej! Tak więc Porządne Kobiety nie nie noszą spodni ani spódniczek krótkich. Porządna kobieta nie wzbudza z pewnością pożądania swoim wyglądem i zachowaniem.
A te Złe Kobiety w spodniach współudział za grzech ponoszą.

I tu zaczyna się ważna sprawa  dla kobiet. To nie jest tak, że tylko Pan Jahwe się złości.

Bo Pan Ksiądz dr  Paweł Murziński to rozmawiał z Panem Izraela

Czyli żydowskim Bogiem i tu sprawa się gmatwa. Bo Pan Jahwe to nie całkiem to samo co Pan Bóg. A Pan Bóg to nie jest sam tylko jest Trzech, bo w Trójcy Świętej. Jest Pan Bóg, Pan Jezus i Pan Duch Święty! I taka konstelacja Trzech się bardzo obrazi na każdą kobietę. I jeszcze Pan Jahwe na dodatek. To ja na miejscu kobiet raczej bym nie podpadał… A tu na zdjęciu powyżej  widać Kobietę Krystynę Przyzwoitą w spódnicy, która – zgodnie z definicją Pana Księdza Murzińskiego –  pożądania wyglądem nie budzi, bo w spódnicy. Oraz widać kobietę w spodniach maszerującą w towarzystwie, co współwinna grzechowi jest.

Sam Pan Jezus może poświadczyć, że Pan Ks. dr Paweł Murziński zna się na kobietach…

Bo Pan Jezus to ma już około 7000 żon. Istnieje podejrzenie, że żadna z tych ca 7000 żon Ordo Virginum w spodniach nie chodzi…

A Pan Jahwe wyraźnie mówi: Kobieta nie będzie nosiła ubioru mężczyzny ani mężczyzna ubioru kobiety. Dlatego Pan Ksiądz dr  Paweł Murziński wie jak należy się ubierać.  Wie, że mężczyźni i kobiety muszą się różnić strojami. I dlatego Panowie Księża i Panie Zakonnice Siostry zdecydowanie różnią się strojami.

Ja to się pewnie na tym mało znam i mało spostrzegawczy jestem. Jak patrzę  na  zdjęcie obok np. Pana Księdza z książką i Pani Zakonnicy z książką to widzę jak bardzo ich stroje różne są. Bardzo bardzo, żeby Naczelny Fashion Designer Izraela Pan   יהוה Jahwe za bardzo się nie obraził.  Dlatego za Jego Przyzwoleniem i Jego Boską Mocą stroje tych Państwa tak bardzo mocno się różnią. Strój kobiety inny jest niż mężczyzny i strój mężczyzny inny niż kobiety. Czekam z niecierpliwością na pracę habilitacyjną Pan Ks. dr Paweła Murzińskiego. Może będzie o prawdziwych bogobojnych kalesonach?

Podziękowania za zdjęcia:

Polityka
Kobieta, Dziennik pl

Share: