Prawicowy zakaz aborcji w Imię Boga, więc zgwałcona 14-latka zmarła podczas porodu.

Polska ma nowy wzór ideowy. W bratnim Paragwaju panuje całkowity zakaz aborcji. Zgwałcona 14 letnia dziewczynka zmarła w trakcie porodu. Lekarze nie tylko odmówili aborcji. Pozwolili jej także zdychać w męczarniach, ponieważ dziecko miało rodzić metodą „chazanową” czyli naturalną. Co czuła matka tej 14-letniej dziewczynki gdy na to patrzyła? Wdzięczność do Boga? Miłość do kraju? Patriotyzm? Uwielbienie dla Prezydenta? Czyż nie dobija się koni? Weterynarz nie usypia męczących się zwierząt? Tylko 14-letnia dziewczynka musi zdychać w męczarniach, bo tak chcą Panowie Lekarze Mężczyżni Katolicy? Śmiercią w godności tego nazwać się nie da!  Ale tych panów to nie boli. Oni nie rodzą. Oni nie są gwałceni, bici i poniżani. Boli matkę tej dziewczynki, która będzie w traumie do końca życia. Zapewne straci wiarę. A Pan Jezus jako Pan nas wszystkich – w tym mężczyzn polityków oraz ginekologów, bardzo nie lubi, ani aborcji ani cesarskiego cięcia. Pan Jezus na pewno się zna na ginekologii i wie co dobre dla zgwałconych dziewczynek. Dlatego w Paragwaju jest całkowity zakaz aborcji. A dlaczego właściwie całkowity zakaz aborcji ciągle nie obowiązuje w katolickiej przecież Polsce? Ojciec Rydzyk się domaga i Ordo Iuris. Bo to taki porządek prawny „Boski”. Niech ludzie zdychają w męczarniach, bo sperma, zarodek, embrion i nasciturus są  święte. Tylko gwałcone kobiety, nastolatki, dziewczynki i dzieci oczywiscie nie są! Miłosierdzie i Serce, sam Bóg tak chce!   

Horatio rządzi i po swojemu o zakazie aborcji sądzi


Krajem Paragwajem rządzi (oby niedługo już) od 2013 roku Pan Prezydent Horacio Manuel Cartes Jara. Jest prawdziwym katolickim politykiem, przyznającym Bogu ważne miejsce w sercu i kraju. Popiera absolutny zakaz aborcji.

Za prezydentury Cartesa według danych paragwajskiego ministerstwa zdrowia – w samym 2015 roku aż 889 dziewczynek między 10 a 14 rokiem życia zaszło w ciążę i urodziło dzieci. Wszystko w imię Boga Ojca, Jezusa Chrystusa Pana Naszego oraz oczywiście Ducha Świętego, który najważniejszy z Nich wszystkich. Bo prawo do życia i zakaz zabijania od Pana Boga pochodzi. A to prawa najświętsze i przestrzegać ich klasa polityczna w Paragwaju potrafi.

Niech się polski Sejm wstydzi, gdy taki dobry przykład widzi. A u nas powinno być lepiej, bo Chrystusem Narodów jesteśmy. Powinno być jak w El Salvador – w przypadku poronienia 30 lat więzienia. Sugeruję, że dla całej żeńskiej części rodzinny. Bo ojca czy też gwałciciela, czyli – dawcy świętej spermy – to dotyczyć nie może!

Życzenia sukcesu dla Pana Prezydenta i polityków prawicy.

Ponieważ kadencja pięcioletnia kończy się to życzenia mam specjalne. Życzę Panu Prezydentowi wielkiego sukcesu. Życzę, żeby jak najszybciej spełnił cel swojego życia i swojej służby. Niech Pan przeżyje Najszczęśliwszy Dzień Każdego Katolika. Niech Pan jak najprędzej stanie przed obliczem Pana i jako prawicowy polityk po prawicy Pana zasiądzie i niech śpiewa Pan psalmy w chórze z aniołkami przez wieczność. A ponieważ dobrych słów skąpić nie należy – tegoż samego życzę wszystkim prawicowym politykom świata. Patriotyzm nakazuje mi jednak, aby Polskim Politykom życzyć tego najbardziej.  Politycy Zjednoczonej Prawicy – ujrzyjcie oblicze Pana jak najprędzej. Nawet teraz już!

Zakaz aborcji a gwałt na nieletniej.

Próbowali zaawansowanej resuscytacji na intensywnej terapii, ale nie mogliśmy jej uratować.
Jej ciało nie było gotowe na ciążę – powiedział lokalnym mediom Hernán Martínez, dyrektor Szpitala Narodowego w Itauguá.
(Wiadomości Radio Zet)

Komu będzie strzelał w jaja Horatio w raju?

Prawdziwy Katolik Horatio jest przepełniony miłością Serca Jezusowego. Jest ojcem 3 dzieci. Dlatego też z przyjemnością strzeliłby synowi Jasiowi Pawełkowi w jądra, gdyby ten miał być homoseksualistą.

W raju raczej chłopaków z LGBT nie będzie. A współcześni snajperzy strzelają skutecznie na 2 km. Będzie musiał Dobry Bóg, który obiecuje nagrody za dobre uczynki wymyślić niezłą lunetę snajperską. Taką, żeby z nieba można było strzelać po jajach grzesznikom homoseksualistom w piekle. W imię Boże oczywiście oraz w nagrodę za dobry ziemski żywot Pana Prezydenta Horatio Cartesa. To prawdziwy katolik, popierający zakaz aborcji i strzelanie w jądra homoseksualistom.  Po katolicku i z Bożą Miłością.
Katolickie rządy Parawaju mają swoją etykę i moralność. Poprzedni prezydent Fernando Lugo, Biskup Koscioła Katolickiego został usunięty od władzy metodą impeachmentu.  Powodem było posiadaninie gromadki nieślubnych dzieci. Dwójkę musiał uznać. A wszytkie spłodził jako prawowity i wyświęconmy Biskup Rzymskokatolicki.
A mógł przecież Pan Prezydent Lugo przykład brać z nuncjusza apostolskiego i delegata, biskupa Józefa Wesołowskiego. Ten drugi też kolega po katolickim fachu. I dobrze wiedział, że ministranci zdecydowanie bezpieczniejsi są niż młode sprzątaczki, ot co!

Milczenie jest nie tylko oznaką zgody. Milczenie jest współsprawstwem.

Otóż – „NIE” – Prawicowcy Zjednoczeni i niezjednoczeni.
„NIE” – prawicowcy przesiąknięci pisowską, związkową i kuzkizowską ideologią.
„NIE” – dla waszego katolickiego strzelania w jaja dzieciom homoseksualistom wraz z Miłościwym i Litościwym Sercem Jezusa.
„NIE” – dla świętej spermy gwałciciela w imię Miłościwego i Litościwym Serca Jezusa.
„NIE” – nie dla chazanowszczyzny i uśmiercania w mękach dzieci kobiet w imię Miłościwego i Litościwym Serca Jezusa.
Votum separatum.
Ja się nie zgadzam.
Nie milczę.
Nie chcę dawać przyzwolenia i zgody.
Nie jestem i nie będę współsprawcą.

Wierzę w demokratyczny dyskurs oraz siłę argumentacji. Wy wierzycie raczej w argumenty siły. Ale może mnie przekonacie do waszego religijnego „humanizmu inaczej”

Odpowiedzcie, jeżeli potraficie i nie boicie się w swojej bogobojności na kilka pytań:

Dlaczego Miłościwe Serce Pana Jezusa lubi, żeby 10 – 14 letnie zgwałcone dziewczynki zdychały w męczarniach, bo nie można dokonać aborcji ani dokonać cesarskiego cięcia?

Dlaczego Miłościwe Serce Pana Jezusa nie lubi pomóc dziewczynkom?

Dlaczego Miłościwe Serce Pana Jezusa nie lubi wziąć pod opiekę gwałconych dziewczynek przed gwałtem a tylko przyjmuje je po okrutnej śmierci w męczarniach?

Dlaczego Pan Jezus coraz bardziej jak jego późniejszy kolega po fachu Prorok Pan Mahomet (Pokój z Nim) lubi żeby dzieci były zmuszane do seksu? Dlaczego nie ochrania tych dzieci? Pan Mahomet (Pokój z Nim) zaczął kopulować swoją żonę Aishę gdy miała 9 lat. Na dobre jej to musiało wyjść no zapamiętała 2210 hadisów, którymi obdarzyła ludzkość.  

Dlaczego Pan Jezus, mąż ca 7000 żon (dokładnej liczby nie można podać, gdyż zaślubiny na całym świecie ciągle się odbywają) tak dziwnie kontroluje nasz świat, którego jest Panem? Jak wiemy wszystko dzieje się za Jego Mocą Sprawczą. Czyżby nie mógł tak sprawić, że to jego żony są gwałcone i noszą z dumą świętą spermę gwałcicieli zamiast małych dziewczynek?

Dlaczego Pan Jezus tak bardzo lubi, żeby waginami zarządzali Biskupi, związkowcy i PiS zamiast kobiet, które są ich właścicielkami?

Dlaczego Pan Jezus lubi narodową katolicką wspólnotę wagin a nie intymność i prywatność kobiety? 

Dlaczego Pan Jezus z Miłości Swego Serca lubi, żeby zaspermiona kobieta stała się pozbawionym osobowości prawnej i decyzyjności inkubatorem spermy?  Nie może lubić, że kobieta sama w miłości do swego dziecka decyduje? Musi to za nią zrobić zakaz aborcji, biskup i PiS?  

No to kawałek piosenki specjalnie dla Was, żeby się Wam chyżej myślało. Bo w pieśni potęga…

Wy chcecie Węgier w kraju Polan
I paragwajski prawny stan
Wy chcecie zawsze wstawać z kolan
A Pan Kaczyński to Wasz pan!

Błogosław Wam…

Zakaz aborcji, miesiączki smoleńskie, rozbita trójwładza, misiewiczowe chapanie…

Zjednoczona Prawico Świata. Zjednoczona Prawico Polski. Poeta pamięta. Gdyby Pan Prezydent  Horatio  poczuł się obrażony i szukał mnie przy pomocy sił specjalnych – to mnie znajdzie. Nie ukrywam się. Dlatego Wam Wszystkim Prawicowcom Świata przypomnę, co powiedział Czesiek:    

FOT. TOMASZ WIERZEJSKI a pomieszanie dobrego i złego,

Który skrzywdziłeś człowieka prostego
Śmiechem nad krzywdą jego wybuchając,
Gromadę błaznów koło siebie mając
Na pomieszanie dobrego i złego,

Choćby przed tobą wszyscy się skłonili
Cnotę i mądrość tobie przypisując,
Złote medale na twoją cześć kując,
Radzi że jeszcze jeden dzień przeżyli,

Nie bądź bezpieczny. Poeta pamięta
Możesz go zabić – narodzi się nowy.
Spisane będą czyny i rozmowy.

Lepszy dla ciebie byłby świt zimowy
I sznur i gałąź pod ciężarem zgięta.

Wy chcecie dobrze i stąd pomysł na zakaz aborcji i prawckie hucpy.
Ja też chcę dla Was dobrze.
Niech ośweci Was Dobroć Pana i Blask Prawdy Wiekuistej!
Spotkajcie się rychło, jak najrychlej  z Waszym Panem!
O to się do Waszego Pana będę modlić!

Daj lajk, zostaw komentarz podaj dalej.

 

Share: