Narodowcy i związkowcy – nowi solidarnościowcy

W połowie kwietnia 2018 w historycznej sali BHP Stoczni Gdańskiej Obóz Narodowo-Radykalny świętował swój zjazd. To bardzo patriotyczne ugrupowanie, które swój patriotyzm manifestuje hasłami: „Śmierć wrogom ojczyzny” oraz „Raz sierpem, raz młotem czerwoną hołotę”. Ich głęboki intelktualizm nakazuje także współpracę ze związkiem, którego szefem jest niejaki Piotr D., były peerlowski komados, który osłałniał w stanie wojennym gmach telewizji przy ul. Woronicza w Warszawie. Pewien prezes Jarosław K. mówił nawet, że tacy stali tam „gdzie stało ZOMO”.  Inteligencja Obozu Narodowo-Radykalnego nie zauważa tego faktu, bo nardowcy to związkowcy, patrioci i solidarnościowcy…

Michał Szczerba w dyskusji w Polsat News

Michał Szczerba zapytany o komentarz w Polsat News uznał fakt za coś haniebnego. „Piotr Duda powinien przeprosić wszystkich Polaków, że to wielkie dziedzictwo „Solidarność”, które zostało mu powierzone, w ten sposób bezcześci i udostępnia święte dla polskiej wolności miejsce osobom, które mają nacjonalizm, rasizm na ustach” 

A następnie dodał: „Nie mówmy, że to jest sala na wynajem, bo w taki sposób Piotr Duda będzie wynajmował Salę BHP na zbiorowe orgie!
Dyskusja w Polsat News wzbudziła oczywiście kontrowersje z powodu genialnej riposty Michała Szczerby!

W sali BHP Stoczni Gdańskiej podpisano porozumienie. 

W Stoczni im. Lenina w Gdańsku podpisano porozumienie między przedstawicielami międzyzakładowego komitetu strajkowego pod przewodnictwem Lecha Wałęsy i komisją rządową.
Na zdjęciu Porozumienie podpisują członek Biura Politycznego KC PZPR Mieczysław Jagielski (3L) i Lech Wałęsa (4L). Gdańsk, 31.08.1980. Zdjęcie: PAP//Zbigniew Trybek

Zbiorowe orgie w sali BHP!

Nie mówmy, że to jest sala na wynajem, bo w taki sposób Piotr Duda będzie wynajmował Salę BHP na zbiorowe orgie – twierdzi Michał Szczerba.  Dlatego popatrz na  fotkę  Polskiej Agencji Prasowej. Pokazuje w całej okazałości pełną wyrozumienia i Miłości Serca Chrystusowego twarz Piotra D., przewodniczącego Związku.
Przeto apeluję do organizacji, stowarzyszeń oraz ugrupowań!
Pomóżcie Piotrowi D. w okazywaniu dobroci i Miłości Bożej.
Organizujcie proszę intelektualne orgie w sali BHP!
Organizacje takie jak:

  • związki lesbijek
  • związki homoseksualistów
  • aktywiści LGBT
  • Sataniści
  • Wielki Kościół Latającego Potwora Spaghetti 

oraz inne instytucje mogłyby wpisać się w dziejową kartę historii Polski. Czeka na Was sala na wynajem. Historyczne miejsce – jakże drogie sercom Polaków.  A przy okazji zamiast wspierać finansowo hotele niepolskie – zarobi związek. A jak związek zarobi to Przewodniczący  Piotr Pan będzie mógł na wczasy pojechać nad morze Polskie, czyli dobre. Do polskiego Kołobrzegu. Stolicy Piosenki Żołnierskiej. I na dodatek razem z Kacprem psem. Do hotelu Bałtyk. Bo tam nawet wyszywane ręczniczki na Kaceprka czekają. 

Pamiętajcie Rodacy Polacy – wczasy Kacpra psa od orgii w sali BHP zależą. 

Masowo należy wynajmować salę BHP. Na różne i takie tam. Np. na: „Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę z wyłączeniem stróżujących pod TV w stanie wojennym” Albo na „śmierć wrogom ojczyzny” z wyłączeniem tych, co ją śmertelnie na świecie ośmieszają. Tak, że Polska przegrywa 1:27. Bo Polska była biała czyli uległa oraz czerwona czyli komunistyczna. Teraz jest i uległa i komunistyczna czyli biało-czerowna – innymi słowy „zapisiona”.

Brawo dla Michała  Szczerby, że pomaga i związkowi S. i Piotrowi D. i historycznemu myśleniu polskiemu podsuwając pomysly na marketing polityczny. 
Michał  – riposta była świetna. Chapeau bas!

Zdjęcie tytułowe: © PAP / Paweł Supernak Michał Szczerba, PO

Skomentuj, daj lajk, podaj dalej

 

Share: