Nie tylko autobus 666 na Hel(l)…

Z tego tekstu dowiesz się jak PKS, PKP i MZK sprowadzają nieszczęście na Polskę!
Dowiesz się, jakie okrutne szataństwo w Sejmie panuje!
Przeczytasz o bezbożnych posłach PiS oraz ich grzechach!
Dowiesz się, czy ksiądz egzorcysta Michał Olszewski ma jakiekolwiek szanse naprawić zło?
Przeczytasz za co IPN będzie ścigać Jozuego oraz Proroka Mahometa (alayhi s-salām عليه السلام)?

Autobus 666 na Hel(l), bo jak inaczej?

Od Dębek do Helu drogą 213 i 216 na Hel jest 64 km. Można pojechać autobusem PKS o numerze 666.

Na szczęście dla kraju mamy w Polsce potężnych intelektualistów z jedynego prawdziwego portalu informacyjnego który jest godny Polaków, czyli Frondy. Słyną z przenikliwości umysłu i ostrości zmysłów, analitycznej siły spojrzenia oraz rzeczowej analizy. I co zauważyli?

Autobusem 666 na Hel(l), czyli do piekła. Niby niewinny żart, ale trudno nie uznać w nim złośliwej inspiracji, nazywając rzeczy po imieniu – diabelskiej.

13 października 1977 napisałem jeden z swoich pierwszych reportaży, o kolejarskim hobby (Świat Młodych 123) i użyłem tych słów po raz pierwszy. Teraz po ponad 40 latach zacytuję je ponownie zainspirowany tekstem Frondy: O la boga!  Złe jedzie!  Nadszedł czas najwyższy powtórzyć te mądre słowa…

Autobus 666 na Hel(l) Fronda argumentuje bardzo intersująco:

Otóż przedstawianie rzeczywistości wiecznego potępienia jako w jakikolwiek sposób zabawnej jest po prostu czystą głupotą. Piekło to realnie istniejące miejsce skrajnej rozpaczy i bólu, do którego trafiają nieszczęsne dusze ludzi odrzucających miłość Boga. Nie może być dla człowieka większej katastrofy. Piekło – to negacja człowieczeństwa. To wieczna śmierć i cierpienie. Śmiać się z tej rzeczywistości można wyłącznie wówczas, gdy po prostu nie rozumie się, w czym rzecz.

A nawet powołuje się na mądrą wypowiedź ks. prof. Pawła Bortkiewicza TChr, że nie można lekceważyć szatańskiej symboliki. To niewątpliwie genialne stwierdzenie godne profesorskiej edukacji. Dlatego dałem się zainspirować jako skromny intelektualista. Wprawdzie nie bardzo wiem jak się robi wiecznąsmieć i cierpienie n araz bo albo sie cierpi albo umiera i nie cierpi – ale to chyba tylko intelektialiści frondyści pojmują. Dlatego zająłem się symboliką liczb  a nie logiką frondowskich intelektualistów.     

A sprawa z 666 jest bardzo, ale to bardzo poważna.  Bo oto bracia Hiszpanie naigrywali się z roku 666, no i Pan Nasz zrobił im za karę ciemność całkowitą  4 września, aby przedsmak ciemności piekielnych na włsane oczy zobaczyli.

Autobus 666 na Hel(l) nie może być jedynym złem

Zło szatańskie trzeba tropić.  Tak oto rzecze Fronda:
Zadajmy sobie na koniec pytanie, jaka byłaby reakcja mediów, gdyby – by nie używać innych, bardziej skrajnych przykładów – władze Warszawy puściły pod Pałac Kultury, dawniej im. Stalina, autobus linii 1709. Byłoby to jawne szyderstwo z koszmaru sowieckiej napaści na Polskę. Tymczasem musimy sobie uświadomić, że tajemnica istnienia zła przejawiającego się w każdej wojnie, prześladowaniach i agresjach, jest w sposób nieodwołalny nie tylko powiązana, ale wręcz warunkowana istnieniem zła osobowego, szatana. Nie wolno w Polsce promować ustrojów mizantropicznych – komunizmu, faszyzmu – ale wolno promować diabła, czyli faktyczną przyczynę ich istnienia. To głębszy problem, sięgający daleko poza sprawę helskiego autobusu. Uporządkowanie tego stanu rzeczy warto jednak zacząć choćby od tego godnego pożałowania przykładu fundamentalnej ignorancji.

Autobus 666 na Hel(l) i złe PKP

Święty Boże! Święty Mocny! Święty a Nieśmiertelny!…  Zmiłuj się na Narodem Polskim znękanym diabelskim PKP.
Bo oto – o zgrozo (Maryjo Matko Święta miej nad nami grzesznymi opiekę!) PKP jestestwem swoim bluźni  i naród chrześcijański obraża.  Oto z Warszawy Śródmieście, gdzie odległość od Pałacu im. Stalina w centymetrach zmierzyć można – jawne szyderstwo z koszmaru sowieckiej napaści na Polskę bije. Oto  o  godzinie 17.09 pociąg KM 19565  do Świdra kursuje. Wszyscy mieszkańcy Świdra narażeni są przez bezbożną PKP na promocję ustroju mizantropicznego, faszyzmu i diabła, czyli faktyczną przyczynę istnienia tychże ustrojów i zła wszelakiego.

Bój się Boga ludu prawy i wierzący, bo to nie koniec podłości PKP wielkiej i okrutnej. Zgroza  bierze i pisać hadko, ale  oto z Warszawy Wschodniej o godzinie 17.09 odjeżdża TLK 19155 do samej Łodzi Fabrycznej. Wielka to podłość ze strony PKP i narażanie ludzi na kontakt z diabłem. Nie wiadomo czy w egzorcyzmach pomoże salceson księdza egzorcysty Michała Olszewskiego – ale módlmy się Bracia i Siostry za podróżnych nawet bez uusalcesonu!

Autobus 666 na Hel(l) trzeba zwalczyć ustawą.

Jedno popołudnie w Sejmie, czy tam wczesny wieczór 2.00-3.00 i po sprawie.  Powinno się rozszerzyć sławetną ustawę IPN o kolejne zapisy penalizujące przedstawianie Polskiego Państwa Chrześcijańskiego w złym świetle oraz praktykowanie czynnego satanizmu pociągami i autobusami!

Na podstawie Nowej Rozszerzonej Ustawy IPN naukowców, którzy twierdzą, że na Słońcu jest hel należy ukarać za szerzenie diabelskiego wymysłu. Ale może nie za dużo ukarać, bo na Słońcu gorąco i w piekle też! Ale w piekle gorąco po ciemku a na Słońcu gorąco w dzień to może jednak ukarać?

Autobus 666 na Hel(l) i cyfry inne trzeba też uwzględnić!

Nie może tak być, żeby posłowie naszej jedynej prawej katolickiej polskiej rządzącej partii mieli coś wspólnego z cyframi 6. Tych 135 posłów trzeba „zszóstkować!” Posłów z numerami 6, 16, 26, 36, 46, 56, 66 (O zgrozo!) 76, 86, 96, 106, 116, 126, 136, 146, 156, 166 (zgroza!), 176, 186, 196, 206, 216, 226 należy odesłać z wilczym biletem z Sejmu za uprawianie satanizmu i szerzenie diabelstwa w katolickim kraju.

A poza tym, jak wiemy z arytmetyki numerologii oraz gematrii:

6= 5+1, 6= 4+2, 6 = 3+3. A zatem posłanki i posłowie 15, 51, 24, 42, 33, 115, 124, 133, 142, 151, 215, 224 tez nie mogą reprezentować wartości katolickich.  Tu trzeba zacytować ulubionego przez prawicę  dziennikarza w stosunku do tych posłów:  – Wszyscy won! Ten SZANOWANY prawicowy dziennikarz mówiąc o Panu Prezydencie – ma prawo mówić, że „Duda albo durny, albo nasłany albo resortowe dziecko”. To pewno się zna…

Autobus 666 na Hel(l) i numer posła to nie koniec.

Jest jeszcze jedna wielka podłość w Sejmie wobec prawowitych katolików. To skandal nad skandale, ale to prawda. W  partii rządzącej są posłowie co mają 69 lat! To np. pt: posłanka Krystyna Pawłowicz, posłowie Jarosław Kaczyński, Antoni Maciarewicz, oraz poseł marszałek „Pies” Ryszard Terlecki. Co to jest za bezeceństwo 69 to każdy wie!

Pozycja 69 – kochankowie ułożeni są w odwrotnych kierunkach, pobudzając się jednocześnie. Jedno z partnerów może po prostu leżeć na drugim, lecz z głową w przeciwnym kierunku, tak że usta obojga powinny znajdować się na wysokości narządów płciowych partnera.

To prowadzi nie tylko do grzechu ale także do mordowania dzieci niezapłodnionych, bo są skazane na śmierć w akcie kanibalizmu przez połknięcie przed zapłodnieniem. Nie może uczciwy poseł mieć tyle lat, żeby ich liczba na takie bezeceństwa i grzech okrutny wskazywała! A niektórzy posłowie to są nawet na tyle sprytni, jak Pan Poseł Maciarewicz, że urodziny sobie robią, żeby już nie mieć 69 lat. Taka chytrość i przebiegłość a na dodatek – bezsprzeczna wina Tuska!

A podłe zaprzaństwo katolickich wartości i propagowanie diabła pod różnymi postaciami rozszerza się na cały kraj!

Bo oto w MZK Tychy jest autobus Kierunek: MIKOŁÓW Dworzec PKP. ŻORY: Dworcowa Mikołowska · Mikołowska; ORZESZE: Woszczyce Centrum · Woszczyce Skrzyżowanie · Zazdrość… A numer jego bezbożny, dzieciobójczy i szatanolubny,  to – 69! Taka zgroza!

Autobus 666 na Hel(l) to początek procesów.

Znowelizowana ustawo IPN powinna działać szeroko i bez litości stosować Art. 258. Kodeksu Karnego mówi:

§1. Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Ktoś musi być odpowiedzialny, za to, że istnieje Hel oraz hel na Słońcu. I tu w grę wchodzi trójka podejrzanych z możliwością rozszerzenia nawet do 5 osób, a zatem z całą pewnością grupa. Jest oczywistym, że w procesie tworzenia świata udział brał Pan Jahwe i Pan Bóg (min po 6 dni) oraz Pan Allah (tyko 2 dni). Ale w przypadku Pana Boga rzecz się komplikuje, bo gdzie Bóg – tam Trójca Święta, więc w tworzeniu świata mogła brać udział grupa 5-ciu. Nie jest również wykluczone sprawstwo pomocnicze takich osób jak Zeus, Sziwa i Wielki Manitou, oraz Benamuki.

Kolejne paragrafy pokazują ile pracy jeszcze przed IPN:

§2. Jeżeli grupa albo związek określone w § 1 mają charakter zbrojny albo mają na celu popełnienie przestępstwa o charakterze terrorystycznym, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

§3. Kto grupę albo związek określone w § 1 w tym mające charakter zbrojny zakłada lub taką grupą albo związkiem kieruje, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Sprawa jest bardzo rozwojowa. Będzie miał IPN co robić. Pan Jahwe niewątpliwe stworzył związek o charakterze terrorystycznym. Mieczem Jozuego nie raz dokonywał aktów terrorystycznych o znamionach  holokaustu –  np. na Amalekitach.

Pan Allah mieczem Proroka Mahometa  (alayhi s-salām عليه السلام), od radżabu roku 624 zaczął szerzyć swoje krwawe żniwo.

A w imię Jezusa i Ducha Świętego krwawe dzieło szerzyli Krzyżowcy.

Wiele pracy przed chłopakami z IPN.

Dziękujmy Frondzie za przestrogi przed szatańskim światem. Ja pt. Redaktorom Frondy życzę, aby Bóg dał im tyle rozumu, ile prawdy w ich tekstach. I wcale nie myślę, że odczuwają heksakosjoiheksekontaheksafobię. Jakby kto mnie wiedział – jest to fobia przed liczbą 666!

Podziękowania za zdjęcia:
Świątynie z kamasutrą w Khajuraho, fot. Tomasz Bonek,
Polska w Dużych Formatach

Daj lajk, skomentuj, podaj dalej…

Share: