Całkowity zakaz aborcji to fajna zabawa Kaji Godek

Wybitna chrześcijańska intelektualistka Kaja Godek (na zdjęciu z synkiem Wojtkiem), głosi Prawo Boże, które nakazuje całkowity zakaz aborcji.  Projekt  ustawy w Sejmie. Cywilizowany świat protestuje.  Ale Prawo Boże to Prawo Boże.  Dobry Bóg obdarza ludzi  potomstwem. Na zdjęciu powyżej Kaja ze swoim dzieckiem, podarkiem od Boga. A poniżej kilka miłych zdjęć kochanych dzieciątek o które Kaja bohatersko walczy. Bo gdyby całkowity zakaz aborcji miałby nie istnieć, to Dobry Bóg nie mógłby obdarzyć świata takimi słodkimi małymi istotkami.

LOJALNIE PRZESTZEGAM, ŻE POCZUCIE ESTETYKI KAJI GODEK
I RESZTY SPOŁECZEŃSTWA RÓŻNIĄ SIĘ OD SIEBIE.   

Ale Pan Prezes Kaczyński popiera poglądy intelektualistki Kaji. Mówił już o tym:

„Będziemy dążyli do tego, by aborcji w Polsce było dużo mniej niż w tej chwili (…), by nawet przypadki ciąż bardzo trudnych, kiedy dziecko jest skazane na śmierć, mocno zdeformowane, kończyły się jednak porodem, by to dziecko mogło być ochrzczone, pochowane, miało imię”.

Poniżej konkurs na imiona dzieci, które dotyczy całkowity zakaz aborcji.

Na razie mają zbiorową nazwę dzieciątka chazaniątka.
Ale może wspólnie wymyślimy odpowiednie imiona  dla dzieci?

To dzieciątko uratował dzięki swej bohaterskiej postawie czcigodny profesor Bogdan Chazan. Pan profesor zrobił tysiące aborcji ale później zmienił zdanie. Udał się na audiencję do Króla Polski i tam doznał oświecenia. Od tego momentu ratuje każde dzieciątko. Dba także o to, by poród odbywał się metodami naturalnymi. W przypadku. gdy dziecko ma 2 głowy – matka ma szczególną frajdę i zabawę.  I Bodzio też. Bo jak sam mówi – „za grzechy trzeba płacić!”
Wygląda na to, że Bodzio Chazan  całkiem fajny deal zrobił w sprawie odkupienia wszystkich tych aborcji, których dokonał.
Za grzechy ma płacić  teraz każda kobieta, która wpadnie w ręce dobrotliwego  Pana Profesora.

 

 

 

 

 

 

 

 

A poniżej ekipa chłopaków,
którzy popierają całkowity zakaz aborcji.

Wspierają i Kaję i Pana Prezesa Kaczyńskiego. Popierają słowem i uczynkiem. Napisali do pt. Parlamentarzystów.  Ale oprócz tego gotowi są chrzcić, że hej. Bo Miłosierdzia Serca Jezusowego  i wody święconej nie zabraknie,. Zwłaszcza, że rodzice przedpłatę na wodę święconą robić muszą to nawet i split payment nie utrudni!

Halleluja i do przodu.  Baby do rodzenia!  Bodzio do nadzorowania ! A chłopaki do chrzcielnic kościelnych!   Zjednoczona opinia Boska – Pan Izraela oraz Król Polski tak chcą!

Skomentuj, daj lajk podaj dalej.

Share: