Nasza Polska Jedyna Najlepsza Pani Premier w postawie pełnej sukcesu!

Nie ma drugiej takiej Pani Premier, która miałaby tak wybitne osiągnięcia i to zarówno w kraju jak i na arenie międzynarodowej. Murem stał za Nią Sejm w trakcie wotum nieufności, gdy Ona w Żółcieńkim Kostiumie Prawdy Bronila. I dlatego dzień później się Pani Premier z radością z sukcesu wielkiego odwołała. Ale zaraz potem się „nazad” powołała jako Wielkiego Sukcesu „Trochę” Premier bo „Wicek”.
Była Beata Maria Partii Pracowniczką i Prezeską Ministrów Polskich Rady, a teraz „Wickiem” będzie z ogromnego szczęscia nadmiaru. Dlatego w pięknej pozie sukcesu pełnej stoi na tle innych Ministrów, którzy w pozie zdecydowanie mniejszego sukcesu stojący są.
Hosannę dla Wielkiej Pani Premier sam Prezydent wygłosił mówiąc: To bardzo ważny moment w historii Rzeczpospolitej. Pozostanie to w pamięci tych Polaków, którzy oglądają (tą – zamiast tę) uroczystość. Jest już choinka i zbliżają się święta Bożego Narodzenia i wkrótce zacznie się rok 2018, rok stulecia, który – mam nadzieję – przejdzie do historii.

Do historii ówże Bardzo Wielki Sukces przejdzie, wspaniałej mieszkanki wioski Przecieszyn, byłej wiceprezes Ochotniczej Straży Pożarnej tudzież burmistrz w gminie Brzeszcze, a przy okazji Prezeski Rady, która z byłego sukcesu wielkiego została aż „Wicek”… 

Skomentuj, podaj dalej…

Share: